Fırsat Turları

Bodrum ve Didimde ev almak isteyen müşterilerimiz için 3 veya 4 günlük ev alma turu düzenlemekteyiz. Turkuaz Emlak aracılığıyla bir ev satın almanız durumunda, Bodrum’a geliş gidiş masraflarınızı ve konaklamanızı biz karşılıyoruz; örneğin uçak biletiniz v.b. (maks. kişi başı 500TL ve maks. 2 kişi.). *

Hazırladığımız gezi paketimiz tamamen siz müşterilerimizn kişisel istekleriniz ve gereksinimlerine göre hazırlanmaktadır.  Bu bir grup gezisi olmayıp tamamen sizin istek ve hızınıza göre ayarlanmaktadır. Bizimle bir ev almak için yapacağınız gezinin diğer büyük bir avantajı, Turkuaz Emlağın sadece bir projeye bağlı olmamasıdır. Bu yüzden bizim size olan tavsiyelerimiz tamamen bağımsızdır ve hiç şüphe yok ki seçtiğiniz evi bulmak için geniş bir portföy sunuyoruz.

Gezi proğramımızın görünümü aşağıdaki gibidir:

1. Gün: Varış ve tanıtım
Sizi havaalanından yada Bodrum merkezden alıyoruz ve daha önceden sizin için hazırladığımız konaklama yapacağınız yere götürüyoruz.

2. Gün: Tanışma ve gezi
Kahvaltıdan sonra size alıp ofisimize geliyoruz. Burada sizi Bodrum yarımadasında mülk edinme ile ilgili konularda aydınlatıyoruz.
Sonra sizinle istek ve gereksinimlerinizeuygun özellikleri sahip evlerin seçimlerini yapıp evleri görmek için yola çıkıyoruz. Bu gezi esnasında geçtiğimiz beldelerin tanıtımını yapıyoruz..
Bu yorucu ama heyecanlı  günün bitimine doğru, bir yerlere oturup, sizinle gördüğünüz yerler hakkında ilk izlenimlerinizi duymak için sohbet ediyoruz.

3. Gün: İlgi alanını daraltma
Kahvaltıdan sonra sizi alıp tekrar ofisimize gidiyoruz. Bir önceki gün katıldığımız turda veya daha önceden sitemizde gördüğünüz evler arasında aklınızda ne istediğinizi şekillendirmeye başladınız. Daha önce ziyaret ettiğimiz evlerin birini ya da fazlasını tekrar ziyaret etmek isteyebilirsiniz, yada diğer bazı yeni evleri görmek isteyebilirsiniz.  Seçtiğiniz bu evleri görmek için bir proğram hazırlayıp tekrar yola çıkyoruz

Eğer bu günün sonunda bir karara varabildiyseniz, seçtiğiniz evi satın almak için devam ilk adımları atıyoruz.

4. Gün: Veda ve eve dönüş
Sizi konakladığınız yerden alıp tekrar havalimanına götürüyoruz.

İlgileniyormusunuz? Sizinle ev alma gezisi ile ilgili temasa geçmemizi istiyorsanız, lütfen bilgilerinizi içeren bir maili turkuazbodrum@ttmail.com  a gönderin.

Uçuş için rezervasyon yaparken yardıma ya da tavsiyeye ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.