Emlak Alımı Rehberliği

Bu işi uzmanına bırakın. Hayalinizdeki evi tarif edin, Bodrumda gayrimenkul sektörünün en iyi emlak firmalarından biri olarak sizin için en uygun evin seçiminde size yardımcı olalım. TurkuazEmlak hayallerinizdeki eve en avantajlı koşullarda ulaşmanızı hedefliyor ve bunun için vargücü ile pazar araştırması yapıyor.

Gayrimenkul günümüzde de en iyi yatırım araçlarından biridir. Geleceğe yapacağınız yatırımda, evinizin gelecekteki değerini bilmeniz önemlidir.

Bunun için, Turkuaz emlak portföyüne aldığı evlerin çevresini araştırır (çevre yollarına mesafesi, toplu taşımaya yakınlığı, çevrede yer alan binaların yapısı, merkez noktalara mesafesi, vb).Konutun çevresini araştırırken, mutlaka aynı yerdeki ve yakın semtlerdeki benzer ev fiyatlarını da kontrol eder.

Evinizde güvenle oturabilmek için, altyapı, zemin etüdü, inşaat kalitesi gibi teknik konularda bilgi edinmek başlıca görevlerimizden. Bu bilgileri belediyeden, site yönetiminden ve çevredeki semt sakinlerinden toplamaktayız.

Satın alacağınız konutun eskiye ait vergi, elektrik, su veya aidat borcu bulunup bulunmadığını öğrenip size bildiririz.

Önce, evin konumunu inceliyoruz. Ulaşım kolaylığı, hem mutluluğunuz, hem de ev ekonominiz için çok önemli. Örnek olarak toplu taşımaya yakınlığını, plaja yakınlığı çok önemli. Böylece hem vakit, hem de nakit kazanırsınız.

Bunun yanında en önemlisi konutun “bitmişlik düzeyi”, “tapu cinsi”, “ruhsatı”, “kullanım izni” vb. konularda araştırma yapıp size bildiryoruz

Turkuaz Emlak olarak her zaman en iyisini yapmak hedefimiz.